Туристичне агентство
«Алмаз-тур»

Турагентство «АЛМАЗ-ТУР».- складова готельного комплексу «АЛМАЗ».

На туристичному ринку ми 5 років, але стрімко развиваємось і займаєм одне з перших місць по обслуговуванню туристів в духовній столиці України - місті Полтава.

Завдяки наявності комплексу надання послуг для найвимогливіших туристів ми впевнені, що ви не пожалкуєте, що співпрацюєте з «АЛМАЗ-ТУР».

Ми організовуємо прийом туристів на Полтавщині, пізнавальні тури по Україні, а також екскурсійні, ділові і лікувальні тури в Китай.

Туристичне агентство«АЛМАЗ-ТУР»  в місті Полтава розглядає популяризацію рідного краю, як одного з найважливіших культурних і туристичнх центрів України. Ми відкриєм для вас всю красу зеленого туризму Полтавщини, самобутність народних промислів нашого краю. Відвідавши найцікавіші куточки Полтавскої землі ви зможете придбати вишиті сорочки та мережева з рук майстрів, картини й гончарні вироби з рук художників і любителів. Бачити  як народжується витвір мистецтва  в руках коваля.

Ми знаємо де разважити мисливців та рибалок, прихильників кінного спорту і водяного туризму.

На Полтавщині на Вас чекають:

навесні

свято в бузковому гаї

lilac

літом

парки

park

восени

сорочинська ярмарка

yarmarok

зимою

лижна база поблизу Полтави

winter_rest

Екскурсійні програми:

1-й маршрут «Наталка Полтавка вітає»

Під час оглядової екскурсії містом ви відвідаєте колоритну Усадьбу Івана Котляревського.

На вас чекає Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавскої битви» і Хрестовоздвиженський монастирь. Після мандри Полтавою ви опинитесь в мальовничій Диканьці, прославленої Гоголем.

Краса і велич Кочубеєвських дубів не залишать нікого байдужим. В травні ви будете мати сожливість  помилуватися і вдихнути  аромат Бузкового гою в Диканьці. В подальшому вас чекає музей Н. В. Гоголя в селі Гоголево. Для цінителів народних ремесел музей гончарства (с. Опішня).

Усадьба Котляревського

Усадьба І.Котляревського

с. Гоголеве

Музей Н.В. Гоголя

с.Опошня

Музей гончарства

2-й МАРШРУТ «ШЛЯХАМИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ»

В ході екскурсійної програми ви ознакомитесь з історією створення і діяльності одного з уславлених козальких полків Гетманщини - Полтавського, і з пам`ятниками козацтва в Полтаві. Ви відвідаєте пам`ятник «Українським загиблим казакам» експозицію «Гетьманський зал» Краєзнавчого музею експозицію "Козача держава" заповідник «Поле Полтавськой битви».

В подальшому ви зможете відвідати Казацьку Січ і українське село часів гетьмана Івана Мазепи. Тут до ваших послуг казацькі разваги - стрільба з лука, їзда верхом на конях і упряжці, змагання на спритність та унікальна можлтвість поласувати українськими ласощами: казацькою кашею, вергунами та іншими неповторними частуваннями.

07

Пам`ятник "Українським загиблимм казакам"

08

Казацька Січ

3-й маршрут «Гоголівськими місцями»

За один день ви зможете відвідати місця, які пов`язані з життям і творчістю геніального письменника Миколи Васильовича Гоголя: Диканьку Миколаевська церкова, село Гоголево усадьба М. В. Гоголя, де поринете в неповторну атмосферу дитинства письменника. Великі Сорочинці: в серпні ви матимете чудову можливість відвідати колоритне, відоме у всьому світі торжище - Національна Сорочинска ярмарка.

14

Сорочинска ярмарка

P6290909

Миколаївська церква

12

Великі Сорочинці

4-й МАРШРУТ «СВЯТИНІ ПОЛТАВЩИНИ»

15

Полтавський Хрестовоздвиженський жіночий монастир

mgar-lubny-07

Спасо-Преображенський Мганський чоловічий монастирь, Лубни

16

Козельщанський монастир Рыздва Пресвятої Богородиці

Оформити заявку >>>

Контактна інформація