Готель Алмаз

Цілодобово
Зараз відкрито


Готель "Алмаз" - комфорт, чудовий сервіс і доступні ціни.

Готельний комплекс "Алмаз",який введений в експлуатацію в 2003 році, вже завоював повагу багатьох клієнтів за дійсно високий рівень сервісу, згідноно сертифіката відповідності на надання  послуг з присвоєнням категорії одна зірка.

Однозірковий готель  "Алмаз" розташований в історичному, культурному і діловому центрі міста Полтава на 360 кілометрі автомагістралі Київ-Харків (міжнародна автодорога Є-40). Наш готель в Полтаві розташований в мальовничому, зручному районі міста в 500 метрах від центрального автовокзалу, в 100 метрах від зупинки всіх видів автотранспорту "Вулица 23 Вересня", в 50 метрах від речового і продовольчого ринку "Алмазний" і автомагістралі "Київ- Харків". Відстань від готелю "Алмаз" до залізничного вокзалу - 5 км, до аеропорту - 7 км.

До ваших послуг:

Номери класу "Люкс" двухкімнатні - одна кімната вітальня, друга - спальня. Крім традиційної м`якої мебелі, номери  обладнані стінкою для посуду та одягу. З посуду в номерах Ви знайдете електрочайник, тарілочки, скляночики, чарочки, чашечки та виделочки. В номерах встановлені телевізори, приймаючі програми кабельного телебачення (всього більше тридцати програм) і холодильники. Тому наш гість буде відчувати домашній комфорт, знаходячись одночасно далеко від рідного дому.

На вікнах штори з ламбрекенами, тюль. В спальнях підлогове покриття – м`ягкий кавролін, в вітальні підлога покрита ламінатом з цінних порід деревини.

Кожен номер обладнаний суміщеною туалетною і душовою кімнатою. В душовій кімнаті завжди є гаряча вода незалежно від того, чи є гаряча вода в міській мережі, оскільки вона обладнана індивідуальним бойлером. До послуг гостей – фен для сушки волосся, великі банні полотенца, банний халат, одноразові тапочки. Нема необхідності привозити ці предмети здалеку.

люкс4

люксjpg

люкс-Студио

Готель Алмаз, фото-1

Наряду з номерами представницького класу в готелі "Алмаз" обладнані двухкімнатні номери класу напівлюкс.

Крім традиційних діжок номери мебльовані гіркою для посуду, столом, стільцями. З посуду в номерах Ви знайдете склянки, рюмочки, чашечки. В номерах встановлені телевізори, приймаючі програми кабельного телебачення(всього більше тридцати програм) і холодильники. Тому наш гість буде відчувати домашній комфорт, знаходячись одночасно далеко від рідного дому.

На вікнах штори з ламбрекенами, тюль. В спальнях підлогове покриття – м`ягкий кавролін.

Кожен номер обладнаний суміщеною туалетною і душовою кімнатою.В душовій кімнаті завжди є гаряча вода незалежно від того, чи є гаряча вода в міській мережі, оскільки вона обладнана індивідуальним бойлером.

полулюкс

полюлюкс

Багато людей користуються такими недорогими і одночасно комфортними номерами. Студенти, гості, приїхавши здалеку до рідних на свята, бізнесмени, для яких необхідно часто їздити у відрядження, вкладаючись при цьому у виділений бюджет, находять, що недорогі номери надають повний набір послуг, необхідних для повноцінного відпочинку.

В готелі "Алмаз" є двухмісні и тримісні номери класу "економ", які об`єднані в секції з двох номерів. Крім ліжок в номерах є стіл, стільці, телевізор, холодильник, посуд.

экономклассjpg

економклассjpg

Готель "Алмаз" в Полтаві є участником програми прийому гостей на чемпіонат Європи по футболу "Євро-2012"

Однозірковий готель в Полтаві "Алмаз" має Сертифікат Відповідності Державного Комітету України по питанням технічного регулювання  і споживчої політики, який зареєстрований в Реєстрі під номером UA9.035.00989-06.

Готельні  послуги відповідають вимогам нормативних документів по показникам  безпеки.

Дію  Сертифікату Відповідності можна перевірити  в Реєстрі системи УкрСЕПРО по тел. 044 537 35 76

Міністерство культури і туризму України, Державна служба туризму і курортів висловила подяку Однойко Наталії Олександрівні за вагомий внесок в реалізацію державної політики в галузі туризму, вірність справі, творчу ініціативу і високий професіоналізм.

sertificate_podyaka

sertificate_document

Зберігаючи традиції духовної столиці України, впроваджуючи сучасне, ми працюємо для Вас, примножуючи славу Полтавского краю!

Ми в мережі